Lipstick Night Club 2024

Lipstick Night Club 2024

Lipstick Night Club
Kıbrıs’a yapacağınız ziyaretlerde mutlaka gece hayatını da deneyimleyeceksiniz. Ayrıca hangi gece kulübünün sizler için uygun olduğuna dair arayış içerisine gireceksiniz. Kıbrıs genelinde dikkatinizi çekecek olan mekanlar arasında Lipstick Night Club öne çıkıyor. Öğrencilerin son derecede fazla olmasından dolayı gece hayatının bir hayli geliştiği bu ülkede özellikle Lipstick mekanına yöneleceksiniz. Bu gece kulüpleri arasında en fazla dikkatinizi çekecek olan Lipstick Night Club ile beraber eğlencenin sonuna kadar tadını çıkaracaksınız. Eşsiz müzik deneyimini yaşayacağınız bu gece kulübünde ayrıca dans konusunda oldukça profesyonel olan ateşli dansçı kızlarla gecenizi daha özel kılacaksınız.
Sınırsız dans ve eğlence için uğrak noktanız Lipstick Night Club olacaktır. Ayrıca burada gece eğlencesinin tadına varacak ve Kıbrıs gece hayatının zirvesine ulaşacaksınız. Muhteşem bir gece geçirmek için gece kulübü seçmeniz konusunda Lipstick oldukça uygun bir mekan olacaktır. Mekana girer girmez atmosferi sizi tam anlamıyla büyüleyecek ve muhteşem bir gece geçirmenizde etkili olacaktır. Dansçı kızların muhteşem ve göz alıcı performansları da bu geceye renk katacaktır. Bu güzel performanslarla hem dans edecek hem de içkilerinizin tadına bakacaksınız.
Lipstick gece kulübüne girerken kırmızı halıyla karşılanacaksınız. Böylelikle size ne kadar özel muameleyle yaklaşıldığını da her zaman için göreceksiniz. Son derecede kaliteli bir ortama sahip olan Lipstick Night Club, aynı zamanda dansçı kızları ve ritmik müzikleriyle son derecede size hitap edecektir.


Lipstick Night Club Nasıl Gidilir?


Lefkoşa’nın Alayköy bölgesinde yer alan Lipstick Night Club, diğer gece kulüpleriyle kıyasladığınızda daha uygun biçimde olacaktır. Ayrıca çoğu gece kulübünde olduğu gibi Alayköy’de yer alan bu mekan, her zaman sizlere hitap edecektir. Özellikle yaz sezonunda sizleri tatmin edecek ve kusursuz bir eğlence ortamı yaratacak olması da oldukça dikkatinizi çekecek türde yer alacaktır.
Lipstick Gece Kulübü’ne Ercan Havaalanı’ndan 35 dakikalık bir yolculuk sonrasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca Girne ve Lefkoşa merkezlerine son derecede yakın olması da bu gece kulübünü seçmeniz için iyi bir alternatif olacaktır.


Lipstick Gece Kulübü Açılış Kapanış Saatleri


Lipstick Gece Kulübü’nde tüm programların başlangıç saati 21:00 olarak belirtilmektedir. Ayrıca Lipstick Club içerisindeki programlar saat 01:00 gibi bitmektedir. Ancak eğlenceye devam etmek istiyorsanız bu saatten sonra da sizlere özel hizmetler olacaktır. Dansçı kızların size özel performanslarını seyretmeye devam etmesi için daha fazla kalabilirsiniz. Özel odalarda dansçı kızlarla zaman geçirme şansınız da bu gece kulübü içerisinde olacaktır.
Lipstick Gece Kulübü, dansçı kızlarla program yapmanız için son derecede uygundur. Bu şekilde gecelik ya da saatlik olarak taleplerde bulunabilirsiniz. Ancak akşamüstü eğlenmeye başlamak isterseniz muhakkak açılış saatinden 30 dakika önce kapıda olmalısınız. Her gün fazlasıyla yoğun olan ve özellikle yaz sezonunda tamamen dolan bu mekanda aceleci davranmanızda yarar var.
Lipstick Gece Kulübü, sizlere gündüz programları da sunuyor. Sürekli olarak eğlencenin devam ettiği Lipstick Night Club içerisinde 11.00 ile 18.00 aralığındaki gündüz programlarına da katılma şansınız her zaman için olacaktır.
Lipstick Gece Kulübü programlarına katılmak isterseniz 18 yaşını doldurmuş olma şartınız vardır. Ayrıca muhakkak mekana girişinizde kimliğinizi yanınızda bulundurmanız gerektiği belirtilmektedir. Sizlere özel programlar sunan Lipstick Gece Kulübü ile beraber eğlencenin tadına sonuna kadar varacaksınız. Özel programlar talep etmek için de önceden iletişim kurarak, bu konuda istekleriniz olduğunu belirtebilirsiniz. Böylelikle Kıbrıs gece hayatının ne şekilde olduğunu sonuna kadar hissetme şansını kendinize tanıyacaksınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir