Lipstick Gece Kulübü

Lipstick Gece Kulübü

 Lipstick Gece Kulübü Bayan Katalog

Kıbrıs’ın en gözde gece alemi mekanlarını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Sırada Girne’nin en meşhur ve en fantastik gece kulüplerinden biri olan Lipstick Night Club var. Ada’da geceleri müzik sesi hiç susmuyor ve Kıbrıs gecelerini hareketlendiren birçok gece kulübü olabilir ancak Lipstick Night Club, rakiplerini gölgede bırakacak kalitedeki güzelliğiyle herkesin beğenisini kazanmış durumda. Bu görüşün tesadüf olmadığı ise; 2017-2018 sezonunda Lipstick Night Club’ın en iyi gece kulübü olarak seçilmesiyle tescillenmiş durumda.

Neden Lipstick Gece Kulübü?

Kıbrıs Gece Hayatının durmak bilmediği Kıbrıs’ta hizmet vermeye 2008 yılında başlayan Lipstick Night Club, birbirinden güzel dansçı kızların şovlarıyla her gece misafirlerini mest etme özelliğine sahip bir kulüp. Eşsiz güzellikteki kızların dans şovu, kusursuz kalitedeki müzikle birleşince siz de kendinizi tempoya kaptırıyor ve saatlerce vur patlasın çal oynasın eğlenebiliyorsunuz. Geçtiğimiz yıl almış olduğu ödülü kesinlikle hak ettiğini söyleyebileceğimiz Lipstick Night Club’da aynı zamanda çalışanların misafirlerine göstermiş olduğu ilgi ve alakaya şaşıracaksınız.

Kaliteli ses sistemiyle kulaklarınız rahatsız olmadan müziğin keyfini çıkarırken aynı zamanda mekanın zengin içki menüsü ile keyfinize keyif katabilirsiniz. Tabii bu sırada seksi dansçı kızların şovları ateşinizi yükseltecek ve siz de gömleğinizin üst düğmesini açmak zorunda kalacaksınız.

Lipstick Gece Kulübü’nün Program Seçenekleri

Misafirlerini her koşulda memnun etmeye hazır olan Lipstick Night Club, zengin program seçeneğine misafirlerini rahatlatacak alternatifler katmayı ihmal etmemiş. Birçok gece kulüplerinde olduğu gibi gece programı mekanda 21:00’da başlıyor. Sahne şovlarıyla tempo her dakika yükselirken, gece 01:00’de ayrı bir programa geçiliyor. Bu dakikadan itibaren sahnede yürek hoplatan kızların sadece sizin yüreğinizi hoplatmasını talep edebilir ve geceyi uzatabilirsiniz. Sağlığınız konusunda hiçbir şüpheye yer bırakmayacak kadar titiz olan işletmede, dansçı kızlar düzenli olarak sağlık kontrolünden geçirilmekte.  Temponun hiç düşmediği Lipstick Night Club’da özel gece programı sabah 09:00’a kadar sürüyor.

Lipstick Night Club Lefkoşa’nın Merkezinde

Bitmek bilmeyen geceleriyle meşhur olan Kıbrıs’ta başkent Lefkoşa’da hayat deyim yerindeyse hiç durmuyor. Gündüz binlerce turistin deniz-kum ve güneşin tadını çıkardığı Lefkoşa’da geceleri ise bambaşka bir dünya yaşanıyor. Birçok gece kulübünün zengin içeriğiyle misafirlerini ağırladığı Lefkoşa’da son yıllarda en çok tutulan gece kulüplerinden biri kuşkusuz Lipstick Night Club olarak göze çarpıyor. Konum olarak Lefkoşa Alayköy mevkiinde yer alan mekana ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Ercan Havalimanina 30 dakikalık bir uzaklıkta bulunan mekana gelebilmek için özel araç talep edebilir ya da VIP taksi hizmeti satın alabilirsiniz. Lefkoşa merkeze olan uzaklığı sadece 11 kilometre olan mekandan çıkarken otelinize kısa sürede varabilir ve ertesi gün Kıbrıs’ın doğal güzelliklerini keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Lipstick Night Club’ın Güvenlik Öncelikleri

Hizmette sınır tanımayan Lipstick Night Club, tamamen güvenli ve kanunlara uygun bir işletme olarak göze çarpıyor, burada güvendesiniz. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen mekan sahipleri için bir diğer öncelikli husus ise sizin güvenliğiniz ve huzurunuz. Bunun için 18 yaşından küçüklerin giremediği Lipstick Night Club’a yanınızda kimliğinizi bulundurmanız halinde rahatlıkla girebilirsiniz. Misafirlerinin mahremiyetine de büyük önem veren mekanda fotoğraf ve video kaydedilmesi yasak. Bunun da standart bir güvenlik tedbiri olduğunu ve sakınca yaratmayacağını söyleyebiliriz.

Ne diyelim, bu hizmet kalitesi ve eşsiz güzellikteki kızların şovlarıyla yürek hoplatan Lipstick Night Club gelecek yıllarda da ödülleri toplayacağa benziyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir