KKTC LEFKOSA

Alaykoy Lefkosa

Rezervasyon

0533 839 30 29

Calisma Saatleri

10:00 - 00:30

Lipstick Night Club Kurumsal Web Sitesi

Yorumlar

 

Son zamanlarda Kıbrıs’ta gece hayatı denilince ilk akla gelen   oluyor. Köklü bir kulüp olan Lipstick, yıllara meydan okuyan yenilikçi yapısı sayesinde müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Farklı tarzdaki dansları izleyebileceğiniz bu kulüp tatilinizin en güzel anlarını yaşamanız için size fırsat sunuyor. Kulüp, müşterilerini sahip olduğu sıcacık ortamın içine alıyor ve gerek hareketli ortamıyla gerek muhteşem şovlarıyla hiçbir müşterisinin yerinde oturmasına izin vermiyor.

2004 yılından beri sunduğu hem kaliteli hem güven dolu hizmet sayesinde rakip tanımayan Lipstick Night Clup, 21.00’dan itibaren gecenin ilerleyen saatlerine kadar size unutulmaz dans şovları izleme imkanı sunuyor. Dünya’nın birçok ülkesinden gelen dansçılar kulüp müşterileri için her gün birbirinden muhteşem dans şovları hazırlıyor. Tüm alkollü ve alkolsüz içeceklere ve kokteyl seçeneklerine ulaşabileceğiniz servis seçenekleri bulunan kulüp müşterilerine her daim ayrıcalıklı hissettiriyor. Tatilinizi unutulmaz kılmak için her türlü hizmeti önünüze seren kulüp size hayatınızın en eğlenceli anlarını sunmayı vaat ediyor.

  İletişim Bilgileri

Lefkoşa’da Alayköy denilen bölgede bulunan kulüp, Ercan Havaalanına 36 km uzaklıkta iken, Lefkoşa şehir merkezine 11 km, Girne şehir merkezine ise sadece 30 km uzaklıkta bulunuyor.

Her konuda yardım talep edeceğiniz, bilgi alabileceğiniz telefon numarası:  0533 839 30 29

 Sunduğu Fırsatlar

Ercan Havaalanından direkt olarak kulübe gidecekler için transfer aracı imkanı sunan Lipstick Night Club, müşterilerine hem lüks hem konforlu araçlar tahsis ediyor. Üstelik tüm bu transfer imkanını uygun ücretler karşılığında gerçekleştiriyor.

Kulüp, müşterilerini havaalanından alıp kulüp girişine kadar getiren lüks araçları sayesinde müşterilerini çok uygun fiyata ulaşım derdinden de kurtarıyor. Talep edilmesi durumunda gecenin sonunda yine konaklayacağınız yere ya da havaalanına transfer hizmeti imkanı sunuluyor. Bu hizmetten yararlanmak için yapılması gereken sadece hizmeti talep ettiğiniz saatleri kulüp yetkililerine bildirmek.

Ulaşım hizmetine ek olarak uçak bileti rezervasyonu imkanı, araç ve villa kiralama, doğum günü partileri ya da bekarlığa veda partileri düzenleme imkanları da kulüp tarafından müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

Lipstick gece kulübünde danslarla başlayan program, saatlerin ilerlemesiyle daha da hareketli hale gelerek akılları başlardan alıyor. Kıbrıs gece hayatının en kaliteli programlarından birine sahip olan  içerdiği çeşit çeşit dans şovları ile görsel bir şölen yaşatıyor.

  Programı

Her gün saat 21.00’da başlayan program 01.00’da sonlanıyor. 4 saat boyunca Dünya’nın çeşitli yerlerinden gelen dansçıların sahne aldığı şovlar zaman ilerledikçe ortamı daha da ısıtıyor. Tüm müşterilere sergilenen hareketli dansların yanı sıra kişiye özel dans şovları da programa dahil. Kişiye özel şovların 1 saatlik fiyatını, kulübün iletişim numarası aracılığıyla kulüp yetkililerine sorarak öğrenebilirsiniz.

  diğer program saati seçeneği ise her gece 01.00 ve 09.00 saatleri arasını kapsıyor. Bunların yanı sıra 11.00 ve 18.00 saatleri arasında gündüz programları gerçekleştiriliyor. Yılın farklı zamanlarında bu program saatleri güncellenebiliyor. Bu nedenle program saatleri hakkında güncel bilgi edinmek için yukarıda iletişim bilgilerinde yer verilen iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Transfer Hizmeti

Kıbrıs’a gidenlerin en çok yaşadığı problem kuşkusuz ulaşım konusunda oluyor.   sunduğu hizmet sayesinde bu probleme çözüm olmayı amaçlıyor. Hangi saatte havaalanında olacağınızın bilgisini kulüp yetkililerine verdiğiniz durumda sizin için ayarlanan konforlu araçlar sayesinde rahat bir ulaşım imkanı elde ediyorsunuz.

Sunulan ulaşım imkanının detayları ise şu şekilde:

    • Küçük grupların ulaşımını sağlamak için özel tahsis edilen VIP araçlar ile transfer imkanı
    • Kalabalık grupların ulaşımını sağlamak için 7 kişilik Mercedes marka Vito model araçlar
    • Tüm bu hizmetler sağlanırken en uygun fiyat imkanı bulunuyor.
  • Özel araç ya da diğer ulaşım konularında mevcut istekleriniz için kulüp ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerine Özel VIP Taksi Servisi

İçerisinde bar hizmeti bulunan lüks araçlar ile profesyonel şoförler ve rehberlik hizmeti eşliğinde Kıbrıs turu imkanı da kulüp tarafından müşterilere sunulmaktadır.

  Şartları ve Kuralları

1)   diğer gece kulüplerine giriş yapmadan önce mutlaka kimliğinizin yanınızda olduğunu kontrol etmelisiniz.

2) 18 yaşından küçük olan bireyler gece kulüplerine giremez.

3) Kulüp içerisinde video ve fotoğraf çekmek yasaktır.

4) Kulüp’ün temizlik kurallarına uyulması gerekmektedir.

Mekan müşterilerinin mekan hakkında yaptığı yorumlar ise kesinlikle tavsiye niteliği taşıyor. Lipstick  ile ilgili yorumlar

Mert: Rakiplerine göre daha gösterişli ve zevkli bir mekan…

Ali: Kıbrıs’a eğlenmeye gidip de buraya uğramayan hata yapar.

Halim: Eşi benzeri olmayan bir kulüp, dansçılar ise tek kelimeyle mükemmel…

Alpay: Eğlencenin Kıbrıs’taki adı tam olarak bu kulüp…

admin

Leave a Reply

Direk Arama
Çevrimiçi WhatsApp