KKTC LEFKOSA

Alaykoy Lefkosa

Rezervasyon

0533 839 30 29

Calisma Saatleri

10:00 - 00:30

Lipstick Night Club Kurumsal Web Sitesi

Resimler

Kıbrıs eğlence hayatının merkezlerinden birisidir. Kıbrıs’ta yer alan ve eğlence sektörünün lokomotifi konumuna gelen   müşterilerine memnun kalacakları ve herkese tavsiye edecekleri bir gece kulübü ortamı sunar.   hakkında detaylı bilgi almak, faaliyetler için rezervasyon yaptırmak ya da sadece eğlenmek için tek yapılması gereken  telefon numaraları üzerinden   temsilcileri ile iletişime geçmek.

  genel tanıtım bilgileri

  2004 yılında faaliyetlerine Kıbrıs’ta başlamış gece kulübüdür. Zamanla eğlence sektöründe adından sıkça bahsettiren bir kurum olmuştur. Müşteri memnuniyet ekseninde hareket eder. Kalitesini bozmaz ve değerli müşterilerin geri bildirimlerine oldukça önem verir. Kulüp hakkında   bölümüne web sitesi üzerinden erişilebilir.

 nerede?

 Kıbrıs’ta kurulmuştur. Açık adresi, Lefkoşa Güzelyurt yolu üzerinde bulunur. Mevki olarak Lefkoşa Alayköy mevkiinde yer alır. En yakınındaki hava limanı Ercan hava limanı 35 km uzaklıkta 40 dakikalık mesafededir. Lefkoşa şehir merkezine 10 km’lik bir mesafede yer alırken Girne şehir merkezinden 30 km uzaklıktadır. Lipstick night club hava alanından direk mekana geçmek isteyen müşterilerine özel transfer hizmetleri sunar. Bu transfer hizmetlerini en kaliteli araçlarla en uygun fiyatla müşterileriyle buluşturur. Whatsapp destek hattından ulaşım ile ilgili genel bilgiler alınabilir ve rezervasyon yaptırılabilir.

Gece kulübü programları

 profesyonel dansçılara sahiptir. Akşam 21 00’dan sonra özel striptiz şovları başlar. Bu şovların gecenin ilerleyen saatlerinde yerini daha heyecanlı ve ateşli danslar alır. Lipstick’te misafirlerin ağırlanması için her şey düşünülmüştür. Misafirlerin arzu ettiği her türlü içecek stoklarda bulunur. Alkollü içecekler, alkolsüz içecekler, çeşitli aromalarda kokteyller gece kulübü barında bulunur.

 saat saat programları…

 gece programı 21 00’da başlar ve gece yarısına kadar devam eder. Saat 01 00’dan sonra sabah programı başlar. Gece yarısından sonra eğlencenin ve dozajı artar ve hareketli dakikalar misafirleri bekler. Misafirler gece boyu eğlencenin tadını çıkarır ve hiç yerine oturmazlar. 01 00 ile 09 00 saatleri arasında süren sabah programında sonra gündüz programı 11 00’da başlar ve akşam 18 00’da sona erer. Tüm bu program saatlerinin yanında kişiye özel programlarda yapılabilir. Bunun için   müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek yeterlidir. Web sitesi destek sistemi gerekli bilgilendirmeler için misafirlerin kullanımına açıktır.

  tanıtım kataloğu gece kulübü fotoğrafları, mekan tasarımı ve daha fazlası   resmi web sitesi katalog bölümünde incelenebilir.

Sadece eğlence amaçlı organizasyonlar da düzenleyen gece kulübünden özel hizmetler de alınabilir. Bekarlığa veda partileri düzenlemek isteyenler için en güzel partileri organize eden   misafirleri için en eğlenceli dakikaların hazırlanmasını sağlar. Kişiye özel doğum günü partileri hazırlanmasında, doğum günü sürprizlerinde,   ziyaretçileri için unutulmaz dakikalar yaşatır.

  eğlence hizmetlerinin yanı sıra misafirlerinin ihtiyaç duyacağı diğer hizmetler için çeşitli birimleriyle çalışır. Hava alanın biraz uzak olduğu için transfer işlemleriyle uğraşmak istemeyen ziyaretçilerine hava alanı kulüp arası VIP taşımacılık hizmeti sunar. Bu hizmetten faydalanmak için iletişim kanallarından bağlantı kurmak yeterlidir. Ayrıca  ziyaretçileri için en uygun uçak biletinin rezervasyonunu da yapar. Bu hizmetlerin hepsi   farkıyla Whatsapp hattında…

  eğlenme amaçlı gelen ziyaretçileri araç kiralama villa kiralama otel arama dertlerinden de kurtarır. Bunun için kurduğu özel müşteri temsilcileri ziyaretçilere en uygun hizmeti sağlar.

Ayrıca normal şartlar altında  ’te bulunan dansçılar, ziyaretçilere çeşitli davet veya organizasyonda eşlik edebilirler. Bununla ilgili bilgi almak için ziyaretçilerin müşteri temsilcilerini araması yeterlidir.

Uyulması gereken gene kurallar

Yasal olarak gece kulüplerinde bulunmanın vakit geçirmenin önünde bir engel veya yasak yoktur. Kulüplere giriş yapabilmek için 18 yaş sınırı vardır. Kulüplerde istenmeyen olayların önüne geçmek için ziyaretçilerin yanlarında kimlik bulundurması gerekir.   içerisinde kayıt almak fotoğraf çekmek yasaktır. Gizlilik kurallarına riayet edilmesi ve temizlik konusunda hassas olunması ziyaretçilerden beklenen davranışlardır.

admin

Leave a Reply

Direk Arama
Çevrimiçi WhatsApp