Hakkımızda

Kıbrıs’ta bulunan Lipstick gece kulübü kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Kıbrıs zaten gece hayatı ile önemli bir konuma sahiptir. Bu açıdan dolayı da Kıbrıs’a gitmek isteyen kişilerin araştırma yapacakları durumlarda kulüplerin araştırılması yapılmaktadır. Bu kulüp hakkında bir bilgi verilmesi gerekirse şu noktalara değinilmesi gerekmekte fayda vardır:

 Hakkında Genel Bilgiler

Lipstick gece kulübü hakkında genel bilgiler verilmek gerekirse kulüp Kıbrıs’ta bulunmaktadır. 2004 yılından bu yana kadar günümüze gelen bir köklü kulüp olarak nitelendirilebilir.   kendi alanında özgün etkinlikler ile Kıbrıs eğlence kentinde kaliteli ve güvenli bir misyonu hedef almaktadır.

Gece kulübünde etkinlikler yaklaşık olarak akşam saat 21.00 saatlerinde başlamakta ve sabahın ilk ışıklarına kadar sürmektedir. Kulüp ise Lefkoşa – Alayköy Bölgesi civarında bulunmaktadır. Tek katlı geniş bir alana yayılan ve balkonu bulunan mekan olarak tasvir edilmektedir. Şehir merkezine olan uzaklığı ise 35km kadardır. Bu mesafe ise kişilerin araçları ile yaklaşık 35 dakika kadar sürmektedir. Bu açıdan dolayı da ulaşım imkanı bu denli kolaydır.

Gece Kulübünün Düzenlemiş Olduğu Etkinlikler Nasıldır?

Gece kulübünün etkinlikleri akşam 21 sularında başlamaktadır. Bazı zamanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar sürmek ile birlikte çoğu zamanlar ise 01:00 saatlerinde son bulmaktadır.   gece kulübünde standart yapılan etkinlikler kapsamında ise canlı striptiz şovları izleyebilir, gecenin ilerleyen saatlerinde dünyanın farklı yerlerinden gelen bayanların içinizi ısıtan özel şovlarına katılabilirsiniz. Bu şovların başında ise seksi ve güzel kızların yer aldıkları bilinmektedir.

Kulüpte alkollü ve alkolsüz içecek hizmeti de sağlanmaktadır. Alkol kullanmak istemeyen kişilerin de kulüpte eğlenebilmesi yolu açılmaktadır. Ayrıca gece yarısından sonra programlar bittikten sonra ve gündüz saatlerinde akşam program saatlerine kadar ise kişilerin talepleri doğrultusunda kulüpteki bayanlar ile özel programlarda düzenlenmektedir. Bu imkan da kişilere sağlanmaktadır. Canlı müzik, dijital müzik ve ışık sistemleri etkinlikleri de bulunmaktadır.

Kulübün İletişim Bilgileri Nedir?

Gece kulübünün en avantajlı yanlarından birisi Lefkoşa ilçe merkezine olan uzaklığı 10 dakika ve hava alanına olan uzaklığı ise 30 dakikalık bir mesafede olmasından dolayıdır. Kulübe ulaşmak isteyen kişilerin ise 0533 826 65 65 numara üzerinden daha kapsamlı bir bilgi almak veya rezervasyon yapılmasının imkanı bulunmaktadır. info@lipsticknightclub.gen.tr adresi üzerinden ise mail olarak bilgi alınması sağlanabilmektedir.

Kişiler Diğer Ziyaretçiler İle İrtibata Geçebilmektedir.

Gece kulübüne gitmek isteyen kişilerin merak etmiş oldukları bir başka mevzu ise bu kulüpte daha önce bulunmuş olan kişilerin bilgi ve görüşlerinin alınabilmesi de mümkün olmaktadır. Bu amaç ile sitenin Facebook gibi sosyal hesaplarının da kontrol edilmesi doğru olacaktır. Bu amaçla bu kişilerin yorumları dikkate alınabilir veya mesaj yardımı ile bilgi alınması kulübün tercih edilmesi konusunda bir yön verilmesi bilgisi verilmektedir. Bunun yanında gece kulübünün internet adresleri üzerinden de detaylı bir bilgi alınması mutlaktır.


Kulüpte Hizmet Alan Kişilerin Yorumları Hangi Doğrultudadır?

  hizmet alan kişilerin yorumları ise oldukça olumlu bir yönde olmaktadır. Bu yorumların bazılarına dikkat edilmesi gerekirse: Bu kulüpte bulunan kızların fotoğraftakilerden çok daha güzel ve çok daha bakımlı oldukları nitelendirilmektedir. Bunun yanında gece kulübünün fiyatlarının diğer kulüplere oranla biraz pahalı olduğu dile getirilmektedir. Bir diğer hizmet alan kişi ise kulübün etkinliklerinin göz doldurucu olduğunu ve gelen kişileri tatmin edebilecek nitelikte olduğunu bilinmektedir. Bir değerlendirmeye tabi edildiği zaman kişilerin kulüplere 5 yıldız bir değerlendirme yaptıkları da gözlemlenmektedir. Bunun yanında kulüp belirli zamanlarda özel etkinlikler düzenlenmektedir.

Bu etkinlikler ise yılbaşı özel programları olmaktadır. Bu özel programlara katılabilmek için kişilerin özel olarak rezervasyon alınması gerekmektedir. Bu aşamada ise etkinliğe katılan kişilere doyumsuz saatler geçirilmekte ve kişiler için etkinlik saatlerinin ise birkaç saat daha esnetildiği bilinmektedir.

Gece kulübüne arabaları ile gelmeyi tercih eden kişilerin araçlarına park edebilmeleri için özel bir otogar alanı da bulunmaktadır. Bu açıdan dolayı herhangi bir araç park sıkıntısı yaşanmamakta ve valeler ile gereken hizmet bu şekilde verilmesi sağlanmaktadır. Kişilerin bütün bu hizmetlerden fayda ağlayabilmesi için gece kulübünü ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.