Ulaşım

 

2018’de bir farkındalık yaratmak isteyen gece kulübü Kıbrıs’ta yer alıyor. Gecesini sıcak şovlarla ve renkli partnerlerle süslemek isteyen kişilerin yapması gereken tek şey kulübü arayarak rezervasyon yaptırmak.

Kıbrıs’ta yer alan gece kulübü eğlence sektöründe güvenli, kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde sıcak danslar sunan bayanlar geceye renk katmayı hedefliyor. Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde hizmet veren   hizmet veren dansçı kızlar, sıcak ortamla birlikte müşterilerinin ilgisini çekiyor ve memnuniyetini sağlıyor. Kulüpten memnun olarak ayrılan müşteriler ulaşım konusunda da herhangi bir problem yaşamıyor. Özel servislere sahip olan gece kulübü Lefkoşa’da konaklayan müşterilerini barındığı otele ya da diğer konaklanan yere götürüyor.

  Hangi Bölgede Bulunuyor?

Kıbrıs’ta yer alan gece kulübü  nerede Lefkoşa- Alayköy bölgesinde bulunuyor. Ercan havalimanına 35 km uzaklıkta yer alan kulüp, Lefkoşa şehir merkezine 10 km ve Girne şehir merkezine 32 km uzaklıkta yer alıyor.

Lipstick Gece Kulübünün Programı Nasıldır?

Gece 21.00’da başlayan gece şov programı sabah 01.00’de sonlanır. Müzik eşliğinde dansçıların yer aldığı bu saatlerin ilerleyen dakikalarında hareketli danslar ve kişilere özel sıcak dans şovları gösterilmeye başlar. Kişilerin özel isteğine göre uygun saatlerin ayarlanması da mümkündür. Kişiye özel show gösterilerinin de mevcut olduğu gece kulübünde arkadaş gruplarına, çiftlere, yalnızlığını dansçı kızlarla paylaşmak isteyen müşterilere özel programların da uygulanması mümkündür.

  Hangi Şartlar ve Kurallar Vardır?

Her gece kulübü için zorunlu olarak koyulması gereken bazı kurallar bulunuyor. Mekanda bulunmakta herhangi bir sakınca bulunmuyor ancak on sekiz yaşını doldurmayanların mekanda bulunması mümkün değildir. Bunu teyit ettirmek amacıyla kişinin kimliğini yanında taşıması zorunludur. Ayrıca video ve kamerayla çekim yapmak tamamen yasaktır. Bunların yanı sıra hijyen kuralları ve gizlilik kurallarına uymak zorunludur.

 Adresi

Lefkoşa’da yer alan gece kulübü Güzelyurt yolu, Alayköy’dedir.

  Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Her türlü hizmeti sunan gece kulübüne ulaşım sağlamak için de hizmet verilir. Bunun için sadece havaalanına ne zaman varılacağının bildirilmesi yeterlidir. Özel VİP konforlu araçlarla otele veya gece kulübüne transfer yapılır. Gelen araç kişiye özeldir. Taksi fiyatlarından daha ucuzdur. Ayrıca ulaşım sağlamak için VIP Taksi Servisi de kullanılabilir. Araç içinde yer alan bar hizmetiyle müşteri memnuniyetini artırmak isteyen VIP takside Kıbrıs turu yapılabilir ve diğer mekanlara ulaşım kolaylıkla sağlanabilir. Deneyimli sürücülere sahip olan VIP Taksi servisi aynı zamanda Kıbrıs için rehberlik hizmeti de sunuyor. Ayrıca gece kulübünün sunduğu diğer hizmetler arasında araç kiralama, uçak bileti için rezervasyon yapma, villa kiralama, bekarlığa veda partisi düzenleme, çiftler için özel organizasyonlar yapma, arkadaş grupları için özel organizasyonlar düzenleme ve doğum günü partisi düzenleme hizmetleri yer alıyor.


 Çalışan Dansçı Kızlar Nasıldır?

Yasal olarak KKTC’de çalışan dansçı kızların her biri özenle seçilmiştir Düzenli olarak doktor kontrolünden geçen bayanlarla görüşme zamanı belirlenebilir ve özel davetlerde kişilere eşlik edebilirler. Gündüz veya gece programlarında görüşme sağlanabilen dansçı kızlarla gece kulübü dışında da görüşme sağlanabilir. Kulüpte 12 dansçı kız bulunuyor ve birçoğu yabancı uyrukludur. Genel olarak Balkan uyruklu olan kızların arasında Arap ülkelerinden olan Cezayir, Fas, Tunus gibi ülkelerden gelen dansçı kızlar da mevcuttur.

Asyalı bayanların da çalıştığı bir mekân olan Lipstick gece kulübü Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Çin gibi ülkelerden de gelen kızları bünyesinde çalıştırıyor. Kulüpte striptiz ve kucak dansı yapan bayanların kataloglarda yer alması gizlilik ihlaline gireceği için böyle bir uygulama bulunmuyor. Etik dışı olan bu uygulama olmadığı için gece kulübüne gidilerek dansçı kızların rengarenk şovlarının yakından izlenmesi gerekir.

 Hakkında Genel Bilgiler

  rezervasyon kabul ediliyor. İçecek olarak alkollü ve alkolsüz seçenekler bulunuyor. Kulüpte konaklama hizmeti sunuluyor. Havaalanıyla kulüp arasında hizmet veren servis bulunuyor. Dört mevsim hizmet sunan gece kulübünden konaklanan otele servis mevcuttur. Ateş, striptiz ve direk danslarını içeren programıyla özel partiler de düzenleyen gece kulübü saatlik programlar uyguluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.