İletişim

 

 Kıbrıs’ın gece hayatlarının en yoğun yaşandığı gece kulüplerinden birisidir. Müşterilerine ne kaliteli hizmetler sunmaktadır. , hizmetlerinden yararlanmak ve hoşça vakit geçirmek için tek yapılması gereken , telefon numarası ile ulaşmak.

 hakkında genel bilgiler

Lipstick Night Club 2004 yılında hizmete başlamıştır. Kıbrıs’ın eğlenceli sektörü alanındaki önde gelen kuruluşlarından birisidir. Müşterilerini memnun etmek için sürekli olarak hizmet politikasını geliştirmektedir. Lipstick Night Club web sitesinde yer alan katalogdan gece kulübü incelenebilir.

 

 Kıbrıs’ta bulunur. Adresi; Lefkoşa Güzelyurt yolu, Alayköy, Lefkoşa Kıbrıs olarak geçer. Ercan havalimanına yaklaşık 35 km mesafede yer alır ve yaklaşık olarak 40 dakika uzaklıktadır. Lefkoşa şehir merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 10 km’dir. Bir başka şehir merkezi Girne’ye uzaklığı ise 32 km olup şehir merkezlerine yakın bir konumdadır.

Hava alanından direk mekana geçmek için özel aracınızın olması gerekiyor.  müşterilerine uygun transfer aracını en uygun ücretlerle sunuyor. Hava alanından kulübün kapısına kadar transfer aracı ayarlanıyor. Ayrıca istenirse gecenin sonunda kulüpten hava alanına ya da kalınacak otele transfer imkanı var. Tüm bu fırsat ve hizmetlerden yararlanmak için 0533 826 65 65 Whatsapp hattından Lipstick ile iletişime geçmek mümkün.

Gece Kulübü Programları

  saat 21:00’dan sonra eğlenceli anların yaşandığı gece kulübüdür. 21:00’dan sonra başlayan striptiz şovları gecenin ilerleyen saatlerinde daha da heyecanlı danslara yerini bırakır. Ayrıca gece kulübünün içecek servisi de oldukça yüksek seviyededir. İstenilen her türlü alkollü ve alkolsüz içecek servisi bulunur. Yerli yabancı alkollü alkolsüz içeceklerin yanında kokteyl karışımlarda yer almaktadır.

  Program Saatleri

 programlarını 3’e ayırmak mümkündür. Gece şov programı, sabah programı, gündüz programı. Gece programı saat 21:00’da başlar. İlk başlayan bu program gecenin ilerleyen saatlerde yerinin daha heyecanlı programlara bırakır. 01:00’da sonra ise sabah programı başlar. 01 00 09 00 saatleri arasında sabah programı icra edilir. Gündüz programı ise 11 00 ile 18 00 saatleri arasındadır. Ayrıca Lipstick Night Club’ta kişiye özel program yapılabilir. Bunun için önceden arayıp gerekli rezervasyon yaptırılmalıdır. Kişiye özel programlar kişinin istediği kriterlere uygun olarak yapılır. Kişiye özel program ücreti sitede yer alan destek kısmından öğrenilebilir.

  web sitesinde yer alan merak edilenler kısmında web sitesinin tanıtımını içeren kataloğa erişmek mümkündür.

bekarlığa veda partisi yapmak için de en uygun organizasyon hizmetini sunar. Bunun için iletişim kanallarından iletişime geçmek yeterlidir.

Gece kulübüne ulaşım işlemleri için Lipstick özel Whatsapp hattı kurmuştur. Bunun için tüm transfer işlemleri bu kanal üzerinden halledilir. Ziyaretçilerin sadece eğlenmesine odaklanması için Lipstick tüm hizmetleri sunmaktadır.


Uçak bileti alma işini de eğer ziyaretçiler arzu ederse  . Bunun için destek hattı üzerinden veya telefonla gerekli bilgi alışverişi sağlanır.

Lipstick araç kiralama konusunda ziyaretçilerine en uygun ücretlerle anlaşmalı kurumlardan en uygun aracı kiralamak için hizmet sunar. Ayrıca konaklama konusunda da Lipstick otel veya villa kiralama hizmeti de vermektedir.

Çiftler için özel organizasyonlar, arkadaş gruplarına özel organizasyonlar yapmak için de destek hattı ve telefon numaraları üzerinden gerekli bilgiler alınabilir.

Lipstick’te bulunan dansçılar, özel davetlerde eşlik etmek için çağırılabilir. Uygun görüşme zamanını müşteriler belirler. Dansçılar, yasalara uygun olarak Kıbrıs’ta çalışmaktadırlar. Sürekli olarak devlet hastanelerinde kontrollerden geçerler.

Genel bilgi

Gece kulübüne gitmenin ve gece kulüpte bulunmanın herhangi bir yasal olarak manisi yoktur. Gece kulübüne giderken, müşterilerin yanında kimlik taşıması zorunludur. Ayrıca gece kulübüne girebilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekir. Gece kulübünde video kaydı ve fotoğraf çekimi yapmak yasaklanmıştır. Gizlilik temizlik sağlık kurallarına uyulması gerekir.

İletişim

Lipstick Night Club iletişim adresleri; cep telefonu: 0533 839 30 29 no’lu telefon, mail adresi: info@lipsticknightclub.gen.tr adresidir. Ayrıca Lipstick Night Club Facebook sayfasından da gerekli bilgiler alınabilir.  b web adresinde de gece kulübü ile ilgili tüm bilgiler vardır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.